KazaloKazalo  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 Spoznajmo se

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
scarlett del meester

scarlett del meester

-adminka;
Število prispevkov : 153
Join date : 01/04/2013
Kraj : Hollywood

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyPet Maj 17, 2013 8:55 pm

Spoznajmo se!
Opiši se malo. Da te bolje spoznamo!
Nazaj na vrh Go down
https://wild-free.slovenianforum.com
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptySob Maj 18, 2013 8:16 am

i'm urška.
torej, seprembra bom stara 14. sem pravi obsedenec nad mačkami, belive me or not. doma imam 4, 3 so mi že umrle, imam pa še 10 potepuških, ki jih pač hranimo, jaz pa jih lovim, da jih peljemo na kastracije in sterelizacije. *yaaay* sem nenavadna najstnica, če se tako izrazim. proti mojim sošolcem se 97% razlikujem. cele dneve prebedim ob računalniku, včasih tudi čez noč. na facebook hodim poredko, v bistvu ne grem gor nikoli. moji sošolci, pa so cel dan gor. knjige obožujem - kdo bo pa bral knjige, če ne jaz? nobody. potem, jaz artam, nihče ne ve, kaj to sploh je. sem na forumih, za njih je to beda, potrata časa, dolgčas. rada imam naravo, nočem onesnaževati okolja - neumnost. kaj ti bo, da neseš nek papirček v koš. moja soba ni nikoli popolnoma pospravljena. vedno se kje kaj najde, so.. :Đ obožujem kombiniranje oblačil, nakupovanje česarkoli, branje, filme, serije, glasbo. sem obsedena nad serijama once upon a time in the big bang theory. od nekdaj so moji vzorniki: emma watson, johnny depp, chace crawford, barbara palvin, alan rickman, john lennon. osebe so res krasne, so just shut up :Đ ko odrastem, hočem imeti / postati {my dreams}: imeti svojo trgovino z ličili in oblačili, biti arheologinja, geografinja, zgodovinarka, psihologinja, astronavtka, igralka, komedijantka, tv voditeljica. nora sem, vem. ampak resno, vse to si želim postati. kaj naj vam še povem? mogoče to, da obožujem vesolje, se zelo ukvarjam s teorijami v prostem času. zelo rada gledam ng channel, kjer so oddaje o vesolju, zgodovini, geografiji. potem imam rada animal planet, kjer gledam moje podobe iz živalskega sveta. *you know - i'm a cat, giraffe, crocodile, monkey, mouse etc. LOL me* na rpg forumih sem zelo rada neka slaba oseba, saj se v takšne karatkerje zelo rada vživim. moja družina je zelo velika. imam več, kot 20 tet in stricev, okoli 30 bratrancev in sestričen, sestro evo, dedkov več nimam. potem sta tukaj še dve babici, mami, oči {imel je prometno nesrečo :$ ampak ne bom raje kaj o tem govorila}. potem.. obožujem pisanje domišljijskih, duhovitih spisov. bojim se klovnov, lahko rečemo, da imam klavstrofobijo. bojim se čebel, os, črmljev. bojim se teme. bojim se 'samote', saj me spreletava srh ob tem. celoten čas - skoraj - se smejim. v šoli pri pouku se celoten čas smejim, večkrat ne morem nehati in grem na stranišče zaradi tega *omfg*. prebrala sem vse knjige iz knjižnice - katero naj zdaj berem?! obožujem izpolnjevanje random anket, potem zelo rada preživljam čas z družino. sploh ne grem rada ven, s prijatelji, saj sem večino časa doma. nimam prijetnega občutka, ko sem zunaj - počutim se ogroženo *:'c* imam rjave lase, čokoladne oči. na šoli sem solistka, ta pot me zanima za naprej, sam nevem, no.. potem veljam za nekega komedijanta, ob tem iščem pozornost drugih. okej, upam, da sem se dovolj razpisala. vprašanja na plan Smile
Nazaj na vrh Go down
scarlett del meester

scarlett del meester

-adminka;
Število prispevkov : 153
Join date : 01/04/2013
Kraj : Hollywood

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 2:37 am

i'm Lina

Torej kje nej začnem.Aha in oprostite mi za sleng ( vem da administratorji ne smemo tko govort ampak bom zdej mau kršla zakone ).Torej jaz sem Lina in sem stara 13 let oz. bom junija 14.Živim na Igu in jah večina tuki me tut osebno pozna.Torej sem zelo živahna in mam dar...znam spraut usazga u smeh...dobesedno.Sem tut nekakšen odganjalc sporov.Jah kaj bi brez mene hehe ;'P .Sem pa tudi zelo trmasta in picajzlasta.Plešem pa hip-hop,pojem,oponašam slaune osebe,rišem portrete,moj cilj pa je gimnazija Ledina naprej pa mislm da kr zobozdraustvo.Jah nosm aparat ( zvezdice ) ,sem drobcena,vitka,in imam dolge ter rahlo skodrane,rjave lase.Moje oči so rjave pa mau tut zelenkaste.Mmam zlo zlo belo polt kar je kr čudn glede na barvo mojih las.Moj glas je tak mau mrk ampak se skos neki pačm tko da ubistvu nikol ne pokžm svojga prauga glasu.Obožujm TWILIGHT še posebi Robsten < 33 .Jah in seveda sm u team edward-team bella-team cullen-team vampires.Rada mam tut grozljiuke še posebi the grudge muahaha.palim na horror B) .Mma tut kužka in ubistvu sm si vedno želela bit veterinarka sam kaj k ni služb u sloveniji za ta poklic :'c .Nora sn na Black veil brides,Emeli Sande,Florence+the machine,Paramore,Evansence...No jah to sem jaz na kratko,če te kej zanima pa kr upraši.

Nazaj na vrh Go down
https://wild-free.slovenianforum.com
Gost



Gost

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 6:28 am

okej, en malo daljši opisek o meni iz drugea foruma:
no, mogoče me kdo pozna.. n
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 6:42 am

haha, knedl je gor. <3 :Đ
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 6:44 am

jaa haha ki pa mene ni?<3 :p
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 8:32 am

nevem. xd povsod sva obe. :Đ mene res ne moreš skoraj nikjer spregledati. :DD
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 9:52 am

i'm Nika

No oki...Ime mi je Nika in stara sem 13 let.18.avgusta bom 14.Živim v bližini Iga.Sem oseba,ki se rada smeji in zabava.Včasih znam koga nasmejati vendar ne vedno.Kadar gre za fante ali da bi spoznala nove ljudi sem zelo sramežljiva in precej zaprta vase.Rada pomagam in sem vedno na voljo če kdo kaj potrebuje.Sem pa tudi značilna po tem da se hitro s kom skregam in pa sem tudi občutljiva.Ima kratke svetlo rjave lase z blond prameni,zelene oči.Sem vitka in velika.Moja polt je rahlo rjavkasta.Zdajpe še malo o moji družini...Hm...Imam brata Jana in sestrico Evo.Jan je star 20 let in trenutno živi v Nemčiji.Moja sestrica Eva pa je stara 3 leta in je zelo prikupna.Kot vsak otrok imam starše,ki ju imam zelo rada in zelo rada preživljam čas z njima.Moj prosti čas...hm pa začnimo...Med prostim časom rada plešem Hip hop,pojem,jahampreživljam čas z družino,sem na facebooku,rpgjam,kolesarim,skejtam..In večino časa se najraje družim s prijatelji.Zelo rada tudi berem in gledam grozljivke.Ne maram kaj preveč romantičnih filmov.Moj najljubši film je Krog in pa The Grudge.Sem pa tudi oboževalka Twilighta in sem team Edward,team vampires...Kar se tiče muzike...poslušam različne zvrsti...in to bi lahko naštevala nevem koliko časa,zato jih bom samo par...Na prvem mestu seveda najraje poslušam in jih naravnost obožujem to je skupina Black Veil Brides sledi:Justin Bieber,One direction,Wiz Khalifa,Tokio Hotel,Lil Wayne,Avril Lavigne,Union J,Nicki Minaj,...Če vas še kaj zanima pa vprašajte...
Nazaj na vrh Go down
kimberly gonzales

kimberly gonzales


Število prispevkov : 29
Join date : 19/05/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 10:27 pm

hello my darlings

Spoznajmo se Tumblr_mmjpyjYPdA1qbdc3uo1_400
vem da še moj lik ni sprejet ampak pomoje ni nič narobe če ta čas opišem še sebe :'3 torej sem neja, rodila sem se nekje dalnega leta v 90's 1996. torej od julija naprej bom štela 17 let :') trenutno obiskujem srednjo šolo za medije, kasneje pa me bo pot verjetno zanesla nekam v svet fotografije ali pa grafičnega oblikovanje. sem zelo zgovorna deklina, ki rada preživljam čas v družbi drugih. živim v sloveniji, korenine pa mi segajo med drugimi tudi v romunijo. in ne nisem vampir zaradi tega, čeprav sem neizmeren obsedenec z the vampire diaries in sem team damon&delena(da ne omenjam mojih reakcij pri season 4 finale *-*) in če smo že ravno pri nadnaravnih stvareh moram omeniti še moje najdražje volkodlake v seriji teen wolf, in seveda ne morem mimo harry potterja. se pravi ja, obožujem svet nadnaravnih stovor. :'D kot sem že prej omenila obožujem fotografijo in grafično oblikovanje. adobovi programi so moj svet in fotografija je moja hrana :'$ saj ne haha ampak ja, obožujem to delo in upam da čez nekaj let se znajdem v takšne poslu. rada imam tudi živali , predvsem pse za katere menim da so res človekov najboljši prijatelj<3 obožujem tudi glasbo, v osnovni šoli sem tri leta igrala klavir v glasbeni, sedaj pa igram tudi kitaro (ne, za njo nisem hodila v glasbeno xd) od sodobne glasbe najrajši poslušam miley cyrus, simple plan, jessie j, nicki minaj, bon jovi in še vrsto drugih, saj poslušam več zvrsti glasbe :') veliko oseb pravi da sem vedno glasna in nasmejana, in da je moj smeh tako smešen da še njih spravi v smeh haha. nevem zakaj. :'3 dejansko sem ugotovila da danes res ni moj dan za pisanje opisov zato bom tukaj zaključila haha, nekaj malega ste zvedeli o meni ne :')
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 11:25 pm

uu neja se mi je zdelo da si ti haha :p
Nazaj na vrh Go down
kimberly gonzales

kimberly gonzales


Število prispevkov : 29
Join date : 19/05/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyNed Maj 19, 2013 11:36 pm

ančka :'3 hahah kje meni ni lol xd
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se EmptyPon Maj 20, 2013 6:20 am

omfg, neja :3 urška here lol xd
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Spoznajmo se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spoznajmo se   Spoznajmo se Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Spoznajmo se

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Kotički članov :: -chat;-