KazaloKazalo  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 There's no key to happiness

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 19, 2013 3:58 am


LUCIA JADELYNN CARTER


16

SMART

INSECURE

SHY



So it's my lady here :3 Preberite si opis, ker je to tukaj bolj na kratko. Je mlado dekle, ki se ne druži z ljudmi. Potrebuje prijatelje. Ni prepričana vase in je precej sramežljiva. Je anoreksična, ker so jo žalili in jo ustrahovali. Deluje šibko, kar se trudi skrivati za temnimi oblačili, ki jih obožuje. IDEAS PLEASE!!

*CONNCECTIONS*

i'll always be by your side january as good friends with some drama



Nazaj na vrh Go down
scarlett del meester

scarlett del meester

-adminka;
Število prispevkov : 153
Join date : 01/04/2013
Kraj : Hollywood

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 19, 2013 4:17 am

something for my scarlett?
Nazaj na vrh Go down
https://wild-free.slovenianforum.com
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 19, 2013 7:03 am

sure. any ideas?
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 19, 2013 9:28 am

I just love Taylor Momsen so something for my girl??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 19, 2013 11:49 pm

sure. so you have any ideas??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyPon Maj 20, 2013 12:37 am

hm...recimo da bi se one dve že od nekdaj poznali in bi bile dobre prijateljice...kot sm uzgori prebrala so te ustahovali pa žalili...in sm dobila idejo da bi recimo jaz tebi vedno stala ob strani ampak bi me recimo ti odriala stran od sebe in tako dalje...in pol bi se jaz odmaknila stran od tebe in potem bi recimo ti spoznala da sem ti želela samo pomagati in stati ob strani ko si nekoga najbol potrebovala...in potem ko bi pač ti to ugotovila to use bi pač postale zelo dobre prijateljice z malo drame ??? če imaš bolšo idejo povej Smile)
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyPon Maj 20, 2013 5:39 am

ne, meni je zelo všeč. ti začneš ali jaz??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyPon Maj 20, 2013 6:02 am

a lahko prosim ti ??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness EmptyNed Maj 26, 2013 12:31 am

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





There's no key to happiness Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: There's no key to happiness   There's no key to happiness Empty

Nazaj na vrh Go down
 

There's no key to happiness

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Kotički članov :: -rpg iskalnik;-