KazaloKazalo  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 Chat

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 4:47 am

no to je pa fajn da si se uklopla....o blagor teb...jst sm od starih sošolcev oddaljena pol ure ker so v ljubljani jaz pa na igu in jih vidim dvakrat al pa enkrat na leto Sad(
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 4:48 am

mja, ma ne, js pa vsak vikend grem k fotru, pol pa veš da smo skup.:p ja, to zna bit shit :/
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 4:52 am

ja blagor teb hahah Smile) je res je se strinjam....sicer pa ja...kje ti živiš ??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 4:54 am

v okolici ljutomera, ti?
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 4:59 am

na Igu...Ljubljansko barje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:00 am

aha, sicer nevem kje to točno je ampak okej :p
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:02 am

hahahah sej skoraj noben ne vem kje je to tko da ja :p
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:03 am

haha, sam zato pa še res nisem nikol slišala xd drgač mam sorodnike v lj ampak ja xd
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:04 am

hahahaha ja saj tudi jaz nisem na začetku vedela kje je to k so mi rekli da se bom preselila na Ig...sm kr malo čudno pogledala hahahaha xd Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:05 am

lol xd drgač pa eno vprašanje, kle na forumu se ravnamo po tem letnem času al?
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:06 am

ja se mi zdi da po tem ja.... hahahah :p
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:07 am

okej, morem se organizirat kva naj ma lik oblečenn xd
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:08 am

hahaha aja ja to je najbolj važn xd :p
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:08 am

ja haha xd
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:09 am

a pozna kdo kakšen dobr film??? kerakol zvrst??
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:10 am

perks of being a wallflower, due date, the ugly truth, august rush (:
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:11 am

tenx za predloge...taprvega sm že gledala full dobr res Smile) xd
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:13 am

awii, really? jaz tudi ^^
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:13 am

yeah really...ne res full je dobr
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:14 am

mhm. logan in emma pa sta najboljša:*
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:14 am

dušo poglej če si knjigo prečitala, drgač pa je jennifer's body tut dober film (:
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:15 am

hm, je katera morda brala knjigo hči dima in kosti? trenutno jo beremin je ah-mazing!
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:16 am

khole:ja prou maš pikija:* love them *_* ja jaz sem jo že prebrala full je dobra res full

mona:ja dušo sm prebrala knjigo...bom pogledala hvala...sm čisto pozabila na tale filmčk...res?? kera zvrst pa je ta jennnifer's body al kaj ??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:16 am

js sem jo prebrala Very Happy omg to je tak kul, sam pol mi un angel celo vzdušje unič -.-
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 EmptySre Maj 22, 2013 5:17 am

pač notr igrata megan fox pa amanda seyfried al kak se že piše, pa pač da se v megan naseli demon, pol pa take veš, sam je kul ;D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Chat - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Chat

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Kotički članov :: -chat;-