KazaloKazalo  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 Hitro iskanje

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptyNed Maj 12, 2013 4:48 am

Hitro iskanje
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptyČet Maj 16, 2013 5:20 am

v obvestilih bomo sporočili, ko bo dovolj članov sprejetih Smile
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptyTor Maj 21, 2013 11:19 pm

anyone for mona? (:
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:25 am

maybe me if you agree ??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:25 am

sure, ravno zdej sem namenila iti v tvoj plot page :p any ideas v kakšni smeri bi potekala povezavica? (:
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:26 am

sorii.danes imam čisto polno glavo...imaš mogoče ti kakšno idejico??
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:31 am

hmm, maybe nekaj v smeri frienemies, recimo da sta bile prijateljici pa sta se skregali ker je january bila takšna zatežena in se ni posvečala njunemu prijateljstvu, pa ji je mona dala prostor, se je odmaknila, zdej pa bi recimo spet si lahko postali dobri, samo bi se še vseeno na čase kregali pa odrivali? sorry, vem da je brezveze, ampak res nevem drugega.
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:39 am

good idea....se strinjam...bi lahko ti začela ker ja sem ubistvu na skrivaj na kompu in če me dobijo bo res kriza ???
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 5:39 am

sure, sure, že grem pisat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje EmptySre Maj 22, 2013 6:07 am

oki hvala ti
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hitro iskanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hitro iskanje   Hitro iskanje Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Hitro iskanje

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Kotički članov :: -rpg iskalnik;-