KazaloKazalo  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 Predlogi in napake

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 12, 2013 4:44 am

Predlogi in napake
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 6:45 am

mogoče bi lahko dodali gumbek online, da vidiš v postu kdo je online' ;D
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 7:23 am

maybe bi lahko v temi pridobi si svoje stanovanje, zraven slike dodali še kratek opis, recimo katere stvari so še vse v sobi, ker eni bi pač recimo dali samo sliko kjer je en del, npr. postelja, pa se drugo ne vidi, ali pa če sta v sobi dve, kak je organizirano.
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 8:30 am

hm, mona to lahko dopišete v prijavnico oz. kar izrazite željo, mi pa bomo dodali opis Smile
jake tale gumbek obstaja :Đ
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 8:34 am

aja? Surprised meni ga ne kaže xd
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 8:35 am

no, zdaj bi moralo delovati :p
Nazaj na vrh Go down
Gost



Gost

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 8:35 am

ja zaj mi ga kaže Very Happy
Nazaj na vrh Go down
kimberly gonzales

kimberly gonzales


Število prispevkov : 29
Join date : 19/05/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyNed Maj 19, 2013 10:01 pm

    predlagam da dodate navigacijo, pač gumbke Smile pa še kakšne kode, ki so zdej ful popularne da popestrijo forum mal, kolikor vem to zelo pritegne člane Very Happy
Nazaj na vrh Go down
khloe rocher

khloe rocher


Število prispevkov : 236
Join date : 01/04/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyPon Maj 20, 2013 6:17 am

kodiranje imam v načrtu pri naslednji prenovi, saj še vedno iščem kakšne dobre :p če imaš kakšno fajno, mi lahko pošlješ pm (: sicer pa navigacija tudi pride, vendar se moram dobro zraven spravit, ker je večina foruma kot grafično kot kodiranje prepuščena meni :Đ če pa si dobra v tem, mi lahko pišeš pm ^^
Nazaj na vrh Go down
kimberly gonzales

kimberly gonzales


Število prispevkov : 29
Join date : 19/05/2013

Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake EmptyPon Maj 20, 2013 7:24 am

kar se kodiranja tiče bi vam lahk naredla en coding Smile sam bi si mogla mal cajta uzet xd bom poskusila kej v tem tednu al pa pol čez vikend Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi in napake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in napake   Predlogi in napake Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Predlogi in napake

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: -important- :: -knjiga mnenj;-